Пожежно-рятувальна виставка ГУ ДСНС України у Запорізькій області.
0 – 05-04-2019
Articles

Пожежно-рятувальна виставка ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

Запорізька область – один з найпотужніших промислових конгломератів України і, водночас, це один з найбільш небезпечних регіонів з погляду виникнення надзвичайних ситуацій. Тому одним з пріоритетних напрямків роботи рятувальників є навчання населення правил безпеки життєдіяльності.
Сьогодні пожежно-рятувальна виставка є центром навчання населення правил поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, правилам безпеки життєдіяльності; висвітлення матеріалів досвіду роботи підрозділів ДСНС, прикладів мужності та героїзму рятувальників, проявлених при виконанні службових обов’язків.
Співробітники виставки розповідають як вести себе в екстремальних ситуаціях робітникам підприємств, службовцям, учням шкіл, гімназій, дошкільних закладів та інших категорій населення.
Пожежно-рятувальна виставка знайомить з історією пожежної справи, а зразки старовинної та сучасної техніки дадуть змогу прослідкувати за розвитком пожежно-рятувальної служби Запоріжжя із сивої давнини до сьогодні. Унікальність документів, фотографій та експонатів допомагають відвідувачам уявити той далекий час, коли боротьба з вогняною стихією розпочиналася на професійних засадах.
Експозиційні зали дають можливість ознайомитись із основними причинами виникнення
пожеж та надзвичайних ситуацій, із засобами та способами їх ліквідації, методами запобігання.
Макети споруд, спеціальні інструменти, цікаві експонати надають можливість скласти враження про професійну діяльність пожежно-рятувальної служби Запоріжжя.
Проходячи залами виставки, відвідувачі мають змогу отримати більш реальне уявлення не тільки про еволюцію пожежної охорони минулих століть, а й про основні напрямки діяльності сучасної пожежно-рятувальної служби.
Дні роботи пожежно-рятувальної виставки ГУ ДСНС України у Запорізькій області:
понеділок, четверг з 9:00 до 17:00 п’ятниця з 9:00 до 16:00 перерва з 13:00 до 14:00
вихідні: субота та неділя
Вхід безкоштовний.
Відвідування виставки за попереднім записом. Контактний телефон: 787-94-83